Katowice: 32 720 12 47 Bydgoszcz: 52 522 28 88

32 206 88 00 502 069 396

NAJLEPSZA KLINIKA W POLSCE WEDŁUG GCR

Jeszcze doskonalsze leczenie ortodontyczne dzięki FACE Evolution

Dentim Clinic - Face Evolution wpis

Medycyna wciąż się rozwija, korzystając z dorobku najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Metody leczenia wad zgryzu są obecnie bardzo zaawansowane, jednak specjaliści na całym świecie nieustannie dążą do doskonalenia istniejących rozwiązań, by jeszcze bardziej usatysfakcjonować Pacjentów. 

Z tego wpisu dowiesz się:

– jakie zamki ortodontyczne są najbliższe Twoim oczekiwaniom,
– co możesz zyskać dzięki przełomowemu rozwiązaniu FACE Evolution,
– jakie zamki są przeznaczone dla Pacjentów z alergią,
– jakie korzyści przynoszą nowoczesne rozwiązania ortodontyczne.

 

W Dentim Clinic wprowadziliśmy innowacyjne zamki Forestadent wzbogacone o liczne zalety, które wyróżniają je na tle innych rozwiązań. Poznaj Mini Sprint, TruKlear, QuicKlear i BioQuick – wyjątkowe zamki ortodontyczne, które sprawią, że Twoje leczenie stanie się proste, dużo wygodniejsze i znacznie krótsze, a Twój uśmiech będzie prezentował się doskonale przez cały czas użytkowania aparatu.

Mini Sprint

Główną zaletą zamków Mini Sprint jest ich niewielki rozmiar. Są zmniejszone w stosunku do podstawowej wersji, dzięki czemu doskonale prezentują się na zębach. Estetyki dodaje również kształt zamków i polerowana powierzchnia. Jednocześnie ich działanie nie różni się od klasycznych zamków i proces leczenia przebiega w takim samym czasie i z podobną skutecznością. Kształt Mini Sprint doskonale dopasowuje się do powierzchni zęba, co ułatwia założenie zamka i zwiększa komfort jego użytkowania. Ściąganie zamka również jest dużo prostsze, dzięki czemu czas trwania zabiegów w gabinecie dentystycznym jest skrócony do minimum. Ponadto zamki Mini Sprint nie zawierają niklu, dzięki czemu są antyalergiczne.

 

TruKlear

TruKlear to samoligaturujący zamek, który swoje wysokie walory estetyczne zawdzięcza materiałowi, z którego jest stworzony – jakościowej przezroczystej ceramice. Zamek nie zawiera żadnego metalu, dzięki czemu prezentuje się doskonale i jest odpowiedni dla alergików (uczulonych na nikiel). Jest praktycznie niewidoczny na zębach i odporny na przebarwienia (w przeciwieństwie do zamków i klipsów plastikowych). System samoligaturujący optymalizuje proces leczenia i ułatwia obsługę aparatu, a zaokrąglone krawędzie zamka zwiększają komfort Pacjenta w trakcie korekcji zgryzu.

 

QuicKlear

QuicKlear to estetyczne, samoligaturujące zamki nowej generacji stworzone z przezroczystej ceramiki. Jest to trzecia wersja gamy zamków ortodontycznych Quick, udoskonalona pod względem estetycznym. QuicKlear są bardziej płaskie, a ich krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu komfort Pacjenta w trakcie leczenia jest znacznie większy. Klipsy mają szeroki kształt, który optymalizuje siły oddziałujące na zęby w trakcie korekcji wady zgryzu. Ich powierzchnia jest matowa, dzięki czemu są mniej widoczne w jamie ustnej. Ponadto zamki są bezpieczne, a proces ich zakładania, ściągania i obsługi jest prosty, dzięki czemu zabiegi są wykonywane w bardzo krótkim czasie.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na konsultację. Po wysłaniu formularza, nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu dobrania odpowiedniego terminu wizyty.

Umów się na konsultacje!

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj.(obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

 

BioQuick

Podstawa zamków BioQuick® posiada precyzyjnie dopasowaną, anatomicznie konturowaną podstawę. Zostały one opracowane na podstawie szerokiego badania, w którym przy użyciu technik skanera laserowego 3D obserwowano około 4000 zębów z całego świata i zbadano ich naturalną krzywiznę. Wynik jest godny uwagi – zamki mogą być pozycjonowane precyzyjnie i bezpiecznie. Dodatkowo specjalnie zaprojektowana podstawa zamka w połączeniu z powyższym daje znaczne zmniejszenie awaryjności aparatu i odpadania zamków.

Dentim Clinic - FACE Evolution

FACE Evolution

Face Evolution to przełomowe osiągnięcie nowoczesnej ortodoncji. Innowacją jest rewolucyjna preskrypcja, czyli sposób nacięcia zamka w miejscu, w które wchodzi łuk. Odpowiedni kąt nacięcia sprawia, że ząb ustawia się w prawidłowy sposób w kości, co daje najlepsze efekty leczenia pod względem anatomicznym.

Jedna z najstarszych i najczęściej wybieranych preskrypcji została opracowana przez dr. Rotha. Właśnie na tym systemie bazowali twórcy zamków FACE, łącząc wiedzę i doświadczenie z innowacyjnym podejściem do ortodoncji i nowoczesnymi technologiami. Badania przeprowadzano m.in. za pomocą tomografii komputerowej, która pozwala na wyjątkowo precyzyjną ocenę stanu kości. Parametry zamków w preskrypcji FACE pozwalają na precyzyjne i stabilne ustawienie każdego zęba w kości, uzyskując doskonałą, naturalną linię uśmiechu i zgodny z anatomią układ uzębienia. W preskrypcji FACE występują zamki BioQuick, Mini Sprint oraz QuickKlear.

Co możesz teraz zrobić?

Jeśli zastanawiasz się nad korekcją wad zgryzu, ale obawiasz się dyskomfortu lub znacznej zmiany wizerunku w czasie leczenia – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Udaj się na wizytę ze specjalistą Dentim Clinic, aby dobrać najdoskonalszą metodę leczenia, dopasowaną do Twoich potrzeb. Zaufaj nowoczesnej technologii i skorzystaj z metod, które oferuje ortodoncja nowej generacji. Aby umówić się na konsultację, wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer 800 908 280.

Zapisz się do naszego newslettera!

Nie spamujemy, wysyłamy tylko powiadomienia o nowych wpisach na blogu i możesz się wypisać w każdej chwili.