32 720 12 47

32 206 88 00 502 069 396

Poznaj nasz zespół Dentim Clinic
Kamil Stefański
Lek. stom.
Kamil Stefański

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów na Śląsku. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics.

Pierwszy oficjalny wykładowca Invisalign w Polsce i wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu. Wykładał również Elementy Ortodoncji na kierunku Logopedia w Wyższej Szkole Humanitas. Absolwent European Masters of Aligners w Londynie.

Wykładowca Invisalign. Prowadzi liczne szkolenia pokazując zastosowanie aparatu Invisalign, jego dokładną biomechanikę, jak i ograniczenia. Wszystko w odniesieniu do relacji centralnej. Wykładowca Dental Tribune International.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od czasów studiów, aż do chwili obecnej prowadzi badania naukowe w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczy i przemawia w licznych sympozjach naukowych poświęconych ortodoncji oraz inżynierii stomatologicznej.

Od dziecka oprócz medycyny pasjonuje go elektronika i informatyka. Tworzy własne urządzenia oraz pisze własne programy.

Relaksuje się grając na pianinie i gitarze. Brakuje mu tylko perkusji, na której kolega nauczył go podstaw gry jeszcze w liceum. Jest zapalonym narciarzem. Chce zrobić „instruktora narciarstwa” tak dla siebie samego, by czegoś nowego się nauczyć. Wiele lat trenował tenis ziemny. Udało mu się zdobyć licencję sędziego liniowego.

Filmy z udziałem naszego eksperta
 
 
 
 
 
Publikacje eksperta na naszym blogu

Dowiedz się więcej o naszym ekspercie

Odwiedź niezależne portale branżowe (klikając w loga poniżej), przeczytaj porady eksperta, poznaj opinie dotychczasowych pacjentów.

 

Kamil Stefański – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź certyfikaty naszego eksperta

Kliknij w poniższą galerię, aby poznać zdobyte wykształcenie, odbyte kursy i staże podyplomowe.

 


Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji