Katowice: 32 720 12 47 Bydgoszcz: 52 522 28 88

32 206 88 00 502 069 396

NAJLEPSZA KLINIKA W POLSCE WEDŁUG GCR
Poznaj nasz zespół Dentim Clinic
Slider
Lek. stom.
Kamil Stefański

 

Ukończył studia w Ś́ląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów na Śląsku. Ukończył European Masters of Aligners w Londynie oraz 2-letni kurs FACE.

Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Ż̇ucia i Ortodoncji w Zabrzu. Jeden z pierwszych w Polsce wykładowców Invisalign®. Prowadzi liczne szkolenia i Study Club’y pokazując zastosowanie niewidocznego aparatu Invisalign oraz aparatów stałych, ich dokładną biomechanikę jak i ograniczenia. Wszystko to w odniesieniu do relacji centralnej.

W życiu zawodowym zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od czasów studiów, aż do chwili obecnej prowadzi badania naukowe w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczy i przemawia w licznych sympozjach naukowych poświęconych ortodoncji oraz inżynierii stomatologicznej. 

Od dziecka oprócz medycyny pasjonuje go elektronika i informatyka. Tworzy własne urządzenia oraz pisze własne programy.

Relaksuje się grając na pianinie i gitarze. Brakuje mu tylko perkusji, na której kolega nauczył go podstaw gry jeszcze w liceum. Jest zapalonym narciarzem. Chce zrobić „instruktora narciarstwa” tak dla siebie samego, by czegoś nowego się nauczyć. Wiele lat trenował tenis ziemny. Udało mu się zdobyć licencję sędziego liniowego.

Filmy z udziałem naszego eksperta
 
 
 
 
 
Publikacje eksperta na naszym blogu

Dowiedz się więcej o naszym ekspercie

Odwiedź niezależne portale branżowe (klikając w loga poniżej), przeczytaj porady eksperta, poznaj opinie dotychczasowych pacjentów.

 

Kamil Stefański – ZnanyLekarz.pl

Sprawdź certyfikaty naszego eksperta

Kliknij w poniższą galerię, aby poznać zdobyte wykształcenie, odbyte kursy i staże podyplomowe.