Witamy w naszym Centrum Prasowym. To miejsce przeznaczone dla dziennikarzy, ale również dla naszych Pacjentów, którzy mogą nas dzięki publikacjom w mediach, wywiadom, konsultacjom poznać jeszcze bliżej.
 
W tym dziale przedstawiciele mediów mogą znaleźć interesujące artykuły poświęcone zabiegom, ważne w każdym artykule statystyki dotyczące leczenia stomatologicznego, higieny jamy ustnej, wydatków Polaków na leczenie. Centrum prasowe to również miejsce, w którym zebraliśmy nasze porady i ciekawostki, z których możecie Państwo do woli korzystać pisząc artykuły, przygotowując audycję radiową lub reportaż TV. Jesteśmy również otwarci na wszelką współpracę z mediami. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszym Centrum prasowym jakieś informacji, wystarczy nas zapytać. Do dyspozycji mediów oddajemy ekspertów z zakresu stomatologii, implantologii, kosmetologii, medycyny estetycznej i turystyki medycznej. Chętnie pomożemy Państwu w pisaniu artykułu czy przygotowaniu materiału TV. Dysponujemy również bogatym serwisem fotograficznym na potrzeby mediów.

Dodatkowym udogodnieniem oszczędzającym Twój czas jest możliwość kredytowania leczeniana miejscu (atrakcyjne raty 0%) oraz pełna diagnostyka na miesjcu (zdjęcia RTG i tomografia komputerowa).

Jeśli masz jakieś pytanie do naszego eksperta, poszukujesz ciekawego tematu artykułu lub zdjęcia, które zilustruje Twój artykuł. Jesteśmy do dyspozycji.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Biuro Prasowe Dentim clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji

Tomasz PIETRZAK

Guarana PR
Agencja Public Relations Katowice
tel. +48 509 106 256
mail. tomasz.pietrzak@guarcom.pl
www.guaranapr.pl