32 720 12 47

32 206 88 00 502 069 396

rozwiazania
Poznaj nasz zespół Dentim Clinic

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu podnoszeniu kwalifikacji zespół Dentim Clinic gwarantuje najwyższy standard opieki i wysoką jakość świadczonych usług. Nasi lekarze to eksperci wielu dziedzin nowoczesnej stomatologii, począwszy od zaawansowanej implantologii poprzez ortodoncję, endodoncję aż po stomatologię dziecięcą.

 
Wojciech Faferko
Lek. stom.
Właściciel Dentim Clinic
Zajmuje się: implantologia, chirurgia stomatologiczna
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie odbył staż podyplomowy m.in. Katedrze Chirurgii Śląskiej Akademii Medycznej. Odbył studia podyplomowe na Uniwerystecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł implantologa. W 2011 roku ukończył studia podyplomowe na New York College of Dentistry, następnie uzyskał tytuł Master of Prostodontic na Uniwerystecie w Sienie we Włoszech.

czytaj więcej >>

 
Katarzyna Lukasik-Faferko
Lek. stom.
Właściciel Dentim Clinic
Zajmuje się: ortodoncja
Ukończyła studia, następnie odbyła staż m.in. na Katedrze Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń ortodontycznych.

czytaj więcej >>

 
Anna Przybyla
Lek. stom.
Zajmuje się: protetyka, implantologia
Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbyła staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie poza pracą w najnowocześniejszej placówce będącej pionierem w stomatologii minimalnie inwazyjnej w Hiszpanii, ukończyła studia podyplomowe oraz liczne szkolenia z dziedziny stomatologii estetycznej oraz implantologii.

czytaj więcej >>

 
Kamil Stefanski
Lek. stom.
Zajmuje się: ortodoncja
Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów w Katowicach. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International. Pierwszy oficjalny wykładowca Invisalign w Polsce. Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu. W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.

czytaj więcej >>

 
Marta Szymanska-Pawelec
Lek. stom.
Zajmuje się: stomatologia dziecięca, endodoncja
Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metod eliminacji stresu u małych pacjentów. W Dentim Clinic zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży.

czytaj więcej >>

 
Wiktoria Adaszewska
Lek. stom.
Zajmuje się: endodoncja, stom. zachowawcza
Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego.Uczestnik studiów podyplomowych w zakresie endodoncji. Zajmuje się w leczeniem kanałowym z użyciem mikroskopu oraz w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów. 

 

czytaj więcej >>

 
Tomasz Łukasik
Lek. stom.
Zajmuje się: implantologia, stom. zachowawcza
Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, następnie odbył staż w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Prowadzący wykłady z chirurgii stomatologicznej, wykładowca Akademii Dawsona. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie chirurgii i implantologii uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach. Członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist.

czytaj więcej >>

 
Michal Cichon
Lek. stom.
Zajmuje się: protetyka
Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie przez wiele lat odbywał szkolenia na całym świecie, rozwijając się w dziedzinie estetycznych rekonstrukcji zębów, począwszy od perfekcyjnych wypełnień estetycznych, po wykonywanie skomplikowanych odbudów protetycznych na zębach własnych, jak i implantach.

czytaj więcej >>

 
Sebastian Pawelec
Lek. stom.
Zajmuje się: chirurgia stomatologiczna
Wykładowca i absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się w chirurgią stomatologiczną, gwarantując pacjentom najwyższą jakość usług.

czytaj więcej >>

 
Milena Łapaj
Lek. stom.
Zajmuje się: stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza
Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, następnie odbyła staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Jest laureatką ogólnopolskiego konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii, na studiach była również członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią dziecięcą i zachowawczą.

czytaj więcej >>

 
Ewa Slupinska
Lek. stom.
Zajmuje się: protetyka, stomatologia zachowawcza
Absolwentka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytetu Tor Vergata w Rzymie, gdzie zdobyła wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Była praktykantka w klinice Mater Dei Hospital na Malcie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

czytaj więcej >>

 
Ela Tabenska
Dr med. dent.
Zajmuje się: ortodoncja
Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Doktor Nauk Medycznych, absolwentka Universitat Regensburg w Niemczech. Ukończyła studia podyplomowe zdobywając tytuł Magistra Ortodoncji na Donau-Universitat Krems w Austrii. Wieloletni wykładowca w Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Absolwentka European Masters of Aligners w Monachium. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym w tym leczeniem niewidocznym aparatem ortodontycznym Invisalign.

czytaj więcej >>

 
Aleksander Gajos
Lek. stom.
Zajmuje się: endodoncja
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, następnie odbył staż podyplomowy w Centrum Stomatologii im. Prof. Meissnera. Przez ponad 10 lat leczył swoich pacjentów z całej Polski zajmując się głównie endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu i stom. estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Endontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego zrzeszającego najlepszych europejskich lekarzy endodontów.

czytaj więcej >>

 
Marcin Gołda
Lek. stom.
Zajmuje się: protetyka
Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, następnie odbywał staże podyplomowe w prestiżowych polskich klinikach stomatologicznych. Przez ponad 6 lat prowadził prywatną praktykę stomatologiczną, obsługując pacjentów krajowych i zagranicznych. Przez lata pracował w prężnie rozwijających się klinikach angielskich, co pozwoliło mu na zdobycie cennych umiejętności. Członek General Dental Council oraz British Dental Association.

czytaj więcej >>

 
Anna Raab
Higienistka stomatologiczna
Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ceni Sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. W roku 2014 zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie ‘Higienistka Roku’.

czytaj więcej >>

 
Żaklina Grabowska
Higienistka stomatologiczna
Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na Wydziale Zdrowia Publicznego. W pracy asystuje głównie przy zabiegach endodontycznych. Dyplomowana higienistka stomatologiczna i członkini Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej. Piesze i rowerowe wycieczki to sposób Żakliny na spędzanie wolnego czasu. Relaksuje się również pracą w ogrodzie z kopaczką na czele.

czytaj więcej >>

 
ewa slabik
Higienistka stomatologiczna
Jest absolwentką Studium Policealnego w Katowicach na wydziale higienistka stomatologiczna. W Dentim Clinic asystuje przy zabiegach protetycznych, leczeniu zachowawczym i stomatologii estetycznej. Jako higienistka stomatologiczna wykonuje również zabiegi higienizacyjne i wybielające. W pracy najważniejsze dla niej jest zadowolenie pacjenta oraz ciągły rozwój potwierdzony szkoleniami. Szczególną wagę przywiązuje do komunikacji i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom pacjenta w każdym wieku. Poza pracą lubi spędzać czas z rodziną oraz wspólne wycieczki rowerowe, leśne i górskie wędrówki.

czytaj więcej >>

 

Personel wspomagający

 

aneta juszczyk
Manager kliniki
Aneta Juszczyk

Z wykształcenia pedagog, lubiący aktywnie spędzać wolny czas na rowerze lub zwyczajnie – biegając. Aneta ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Bytomiu oraz pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim. W Dentim Clinic Aneta jest odpowiedzialna za prowadzenie bieżących spraw kliniki, sprawuje nadzór pracowniczy oraz rozwiązuje ewentualne problemy.

 

 
beata muc
Kierownik ds. medycznych
Beata Muc

Beata ma pod swoją opieką pracownię RTG i tomografii. Wykonuje dla Państwa zdjęcia rentgenowskie, pozwalające nam tak precyzyjnie zaplanować leczenie. W Dentim Clinic odpowiedzialna jest także za asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. Zajmuje się również zaopatrzeniem gabinetów w materiały stomatologiczne.

 

 
anna labuzek
Kierownik rejestracji
Anna Łabuzek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale Fizjoterapii. W Dentim Clinic Ania opiekuje się pacjentami niemieckojęzycznymi oraz koordynuje pracę recepcji. Przykłada wszelkich starań do profesjonalnej obsługi naszych pacjentów. Życzliwość i empatia to główne cechy, które ją charakteryzują. Swoje wolne chwile Ania poświęca rodzinie i znajomym. Stara się spędzać czas aktywnie jeżdżąc na rolkach i rowerze.

 

 
monika komenda
Kierownik rejestracji
Monika Grosser

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo oraz Coaching Medyczny. W gabinecie pełni rolę kierownika recepcji. Prywatnie miłośniczka przyrody i wycieczek rowerowych. 

 

 
klaudyna barszcz
Kierownik rejestracji
Klaudyna Barszcz

Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, specjalizująca się w komunikacji międzyludzkiej, co często wykorzystuje w kontaktach z pacjentami. W teorii interesuje się dietetyką i zdrowym trybem życia, a w praktyce jest miłośniczką fitnessu pod każdą postacią. W chwili wytchnienia sięga po skandynawskie kryminały bądź planuje kolejne podróże w nieodkryte jeszcze zakątki Polski.

 

 
marta turadek 
Rejestratorka
Marta Turadek

Absolwentka rachunkowości postrzegająca świat bardziej jako aktywa niż pasywa. Z zamiłowaniem uczy się języka niemieckiego, co wykorzystuje w praktyce podczas wizyt niemieckojęzycznych pacjentów. Kocha podróże, lecz rzadko wraca w to samo miejsce. Oczywiście z wyjątkiem Dentim Clinic, gdzie niezmiennie powita Państwa od progu naszego gabinetu.

 

 
Dorota Cierlik
Rejestratorka
Dorota Cierlik

Absolwentka Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pozytywne nastawienie i optymizm to cechy którymi stara się kierować, również w pracy. Sport jest jej główną pasją. Szczególnie jazda na rolkach czy tenis. Uwielbia również weekendowe wycieczki – głównie w góry.

 

 

 
Magdalena Blaut
Rejestratorka
Magdalena Blaut

Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną i TEB Edukacja. Dyplomowana masażystka, wizażystka i stylistka paznokci. Doświadczenie w pracy w szpitalach i przychodniach pozwoliło jej na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb pacjentów. Uwielbia kontakt z ludźmi, fitness, bieganie i jazdę na rowerze. Kocha zdrową kuchnię i dobre książki.

 

 
Paulina Kaczmarczyk
Rejestratorka
Paulina Kaczmarczyk

Ukończyła Uniwersytet Jagieloński i Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uwielbia sport, a w szczególności bieganie, siłownię i fitness. W wolnych chwilach podróżuje i chodzi po górach.

 

 

 
Żaneta Heiselbetz
Rejestratorka
Żaneta Heiselbetz

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dietetyk z bogatym doświadczeniem, uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń między innymi z zakresu dietoterapii w cukrzycy, żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie czy leczenia żywieniowego. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie pozwala jej doskonale zrozumieć potrzeby pacjentów. W wolnej chwili piecze i dekoruje torty, ciasta i cupcake. Uwielbia dobre książki obyczajowe i fantasy, długie spacery i wycieczki rowerowe.

 

 
Katarzyna Słaboń
Rejestratorka
Katarzyna Słaboń

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Informatyczno-Medycznej w Katowicach. Doświadczony grafik, dyplomowany magister sztuki i miłośniczka języków obcych. Świetnie posługuje się językiem hiszpańskim i niemieckim. Uwielbia podróżować, w wolnych chwilach zajmuje się ilustracją i jeździ konno.

 

 

Monika Lelonek
Rejestratorka
Monika Lelonek

Absolwentka Etnologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uśmiech i chęć niesienia pomocy to cechy, którymi kieruje się również w pracy, tym samym dbając o najwyższy komfort pacjentów. Prywatnie miłośniczka książek N.Gaimana i czekolady.

 

 

 
zuzanna markiewicz
Zajmuje się: Analiza Okluzji
Kierownik Asystentek
Zuzanna Markiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Studium Medycznego w Zabrzu. W Dentim Clinic zajmuje się analizą okluzyjno-estetyczną pacjentów, która jest pierwszym krokiem do podjęcia leczenia. Zuzanna asystuje również przy zabiegach chirurgicznych oraz protetycznych. Poza kliniką, spędza czas na wizytach w starych kinach studyjnych, oglądając filmowe klasyki. Interesuje się kulturą rosyjską i w przyszłości chciałaby zwiedzić ten kraj.

 

 
Magdalena Skorka
Kierownik Asystentek
Magdalena Skórka

Absolwentka Studium Medycznego w Bytomiu na wydziale higienistka stomatologiczna. W Dentim Clinic asystuje przy leczeniu endodontycznym i zachowawczym. Swój wolny czas chętnie spędza biegając lub słuchając dobrej muzyki.

 

 

 
Hanna Gajda
Asystentka stomatologiczna
Hanna Gajda

Ukończyła szkołę medyczną, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszej klinice asystuje podczas zabiegów chirurgicznych i periodontologicznych. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rowerze, aktywnie spędzać czas i podróżować.

 

 

 
Kinga Rymiorz
Asystentka stomatologiczna
Kinga Rymiorz

W naszej klinice asystuje przy zabiegach endodontycznych. Praca asystentki daje jej wiele satysfakcji. Zajmuje się również zaopatrzeniem gabinetów w materiały stomatologiczne. Swoje wolne chwile poświęca rodzinie. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

 

 
Angelika Pezda
Asystentka stomatologiczna
Angelika Pezda

Absolwentka studium medycznego, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszej klinice asystuje podczas zabiegów chirurgicznych i implantologicznych. W wolnych chwilach lubi wycieczki rowerowe i wypady wędkarskie z rodziną.

 

 

 
Justyna Pazdur
Asystentka stomatologiczna
Justyna Pazdur

Absolwentka szkoły medycznej, dyplomowana higienistka stomatologiczna.Asystuje przy zabiegach endodontycznych, ortodoncji oraz leczeniu najmniejszych pacjentów. Interesuje się medycyną naturalną i kulturą dalekiego wschodu. Uwielbia podróże, sport i muzykę.

 

 

 
Anna Sojka
Asystentka stomatologiczna
Anna Sojka

Absolwentka Studium Medycznego, dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszej klinice asystuje podczas leczenia ortodontycznego i zachowawczego. W wolnych chwilach chętnie spędza czas na świeżym powietrzu.

 

 

 
Anna Siwek
Asystentka stomatologiczna
Anna Siwek

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego w Zabrzu. Dyplomowana higienistka stomatologiczna, która do każdego zadania podchodzi z pasją. W naszej klinice asystuje podczas leczenia zachowawczego, endodoncji i leczenia najmniejszych pacjentów. Uwielbia dobrą muzykę i wędrówki po Tatrach.

 

 

 
Klaudia Armatys
Asystentka stomatologiczna
Klaudia Armatys

Absolwentka studium medycznego i dyplomowana higienistka stomatologiczna. W naszej klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych, co daje jej dużą satysfakcję. W wolnej chwili chętnie gra w piłkę ręczną. Uwielbia Escappe Room`y i gry planszowe.

 

 

 
Natalia Radziewicz
Asystentka stomatologiczna
Natalia Radziewicz

Absolwentka szkoły dla asystentek stomatologicznych. Obecnie uczy się na kierunku Higienistka stomatologiczna. W Dentim Clinic asystuje w trakcie wizyt naszych małych pacjentów oraz podczas zabiegów chirurgicznych. Prócz stomatologii jej pasją są podróże, te dalsze oraz wypady za miasto z dziećmi i psami. Uwielbia wracać na wieś w rodzinne strony. Ceni sobie spokój oraz ciepło domowego ogniska. Praca asystentki daje jej wiele satysfakcji.

 

 
Sylwia Swierczynska
Asystentka stomatologiczna
Sylwia Świerczyńska

Jest absolwentką Niepublicznego Studium Medycznego w Będzinie oraz studentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. W Dentim Clinic asystuje podczas zabiegów chirurgicznych i protetycznych oraz dba o naszych najmłodszych pacjentów podczas ich wizyt. W wolnych chwilach czerpie przyjemność z oglądania niezależnych filmów europejskich oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 


Dentim Clinic Centrum Implantologii i Ortodoncji