32 720 12 47

32 206 88 00 502 069 396

NAJLEPSZA KLINIKA W POLSCE WEDŁUG GCR
Unikaty Dentim

Olśniewający uśmiech w jeden dzień?

Teraz to możliwe! Dentim Clinic wprowadza ofertę, dzięki której nasi pacjenci już po jednym dniu mogą cieszyć się pięknymi zębami. Wszystko dzięki rewolucyjnej metodzie leczenia implantologicznego All-on-4.

Tak szybkie przywracanie zdrowego wyglądu zębów stało się możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii leczenia implantologicznego oraz współpracy zespołu doświadczonych ekspertów. Zapewniają oni kompleksową opiekę nad procesem leczenia – począwszy od diagnozy, a skończywszy na nałożeniu korony.

Opracowaliśmy technologie lecznicze, które pozwalają na pełną rehabilitację uśmiechu na implantach już w 24 godziny. Rekonstrukcje za pomocą koron i mostów wykonujemy w czasie 3-5 dni. Dla pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie, z dala od rodziny i przyjaciół, zrehabilitować stan swojej jamy ustnej, przygotowaliśmy kilka apartamentów w bezpośrednim sąsiedztwie kliniki (do 100m). Zapewniamy catering dostosowany do Państwa gustów kulinarnych oraz możliwości jamy ustnej w czasie leczenia.

Zobacz na czym polega leczenie metodą All-on-4

Zobacz relacje z leczenia metodą Zęby w 1 dzień

Jolanta Skrzypczyk z Katowic

Pani Jolanta opowiada dlaczego zdecydowała się na leczenie, co ją urzekło w naszej klinice, dzieli się swoimi wrażeniami i emocjami jakie towarzyszyły jej w tym wyjątkowym dniu. Pacjentka zdecydowała się na leczenie implantologiczne metodą Zęby w 1 dzień w naszej klinice. Dzięki wszczepieniu czterech implantów i osadzeniu na nich zębów, może cieszyć się komfortem posiadania stałych zębów i przyjemnością z jedzenia ulubionych potraw. Pani Jolanta zwraca uwagę, że mimo dentofobii z jaką się borykała, cały zabieg był całkowicie bezbolesny, a jej życie zmieniło się na lepsze.

Pani Dagmara z Katowic

Pani Dagmara przez lata borykała się z problemami z zębami. Pacjentka od kilku lat zastanawiała się nad podjęciem leczenia implantologicznego i trafiła do naszej kliniki. Zęby Pani Dagmary nie nadawały się do uratowania, dlatego zespół ekspertów postanowił zastosować u niej leczenie implantologiczne metodą All-on-4. Po leczeniu życie Pani Dagmary zmieniło się na lepsze.

Jacek Klimkiewicz z Katowic

Pan Jacek przez wiele lat borykał się z dentofobią. Strach przed dentystą powodował, że unikał on gabinetu stomatologicznego. Po wielu latach trwania w takim stanie, zęby Pana Jacka nie nadawały się do uratowania. Nasz zespół ekspertów zaproponował pacjentowi leczenie metodą All-on-4, która pozwala na odzyskanie zdrowego uśmiechu w 1 dzień. Ważnym etapem leczenia Pana Jacka, było również przełamanie strachu przed dentystą. Po leczeniu implantologicznym, życie Pana Jacka zmieniło się na lepsze i pokonał dentofobię.

Jolanta Motylska z Dąbrowy Górnicznej

Pani Jolanta trafiła do nas po wieloletnich problemach z uzębieniem. Z biegiem czasu traciła zęby i możliwość normalnego funkcjonowania. Pacjentka poddała się leczeniu implantologicznemu metodą Zęby w 1 dzień. Po usunięciu zniszczonych zębów, zostały wszczepione implanty i tego samego dnia osadzone nowe zęby. Pani Jolanta w trakcie jednego dnia odzyskała możliwość normalnego funkcjonowania, a jej życie zmieniło się na lepsze.

Pan Grzegorz z Kluczy

Pan Grzegorz trafił do nas z problemami zębowymi. Były one wynikiem jego doświadczeń w przeszłości. Nasz zespół ekspertów podjął decyzję o zastosowaniu u pacjenta nowoczesnej metody leczenia implantologicznego All-on-4. Pacjent zdecydował się na zabieg pod wpływem narkozy i już tego samego dnia mógł cieszyć się swoim nowym, zdrowym uśmiechem.

Ewa Kotkowska z Sosnowca

Pani Ewa poddała się leczeniu implantologicznemu metodą All-on-4 w Dentim Clinic. Pacjentka borykała się z paradontozą. Miała duże problemy z jedzeniem i normalnym funkcjonowaniem. Dzięki wszczepieniu czterech implantów i osadzeniu na nich zębów, odzyskała możliwość normalnego funkcjonowania, a jej życie zmieniło się na lepsze.

Doświadczeni eksperci

Wszczepianiem implantów zajmuje się zespół ekspertów doświadczonych w natychmiastowym obciążaniu implantów. Nasi lekarze kompleksowo zajmą się leczeniem i udzielą Ci niezbędnych wskazówek odnośnie przygotowania do samego zabiegu jak i dbania o implanty. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie dwie godziny.

Zespół ekspertów w Dentim Clinic.

Własna pracownia protetyczna w Dentim Clinic

Nasz gabinet posiada własną pracownię protetyczną. Dzięki temu protezy i korony wykonujemy bardzo szybko, a jakiekolwiek poprawki nanoszone są w bardzo krótkim terminie. Bliska współpraca pacjent – lekarz – technik zapewnia najlepsze możliwe rezultaty estetyczne.

Pracownia protetyczna w Dentim Clinic.
Pracownia protetyczna Dentim Clinic
Wszystko w jednym miejscu

Dodatkowe udogodnienia – osobisty opiekun

Wprowadziliśmy szereg dodatkowych udogodnień – zapewniamy możliwość zorganizowania noclegów oraz transportu do kliniki. Naszych pacjentów otaczamy kompleksową opieką. Tuż przed zabiegiem, w jego trakcie oraz po wszczepieniu implantów pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kredytowanie leczenia stomatologicznego

Naszym pacjentom oferujemy możliwość kredytowania leczenia stomatologicznego. Wszystkich formalności można dokonać na miejscu, w gabinecie, a nasze konsultantki pomogą wybrać Państwu najdogodniejszą formę kredytowania.

Dowiedz się więcej na temat leczenia metodą All-on-4

Kliknij w poniższy przycisk i przejdź na dedykowaną stronę metodzie Zęby w 1 dzień. Dowiesz się z niej wszystkiego na temat leczenia implantologicznego All-on-4.